Minimize

بنام یگانه خالق هستی بخش

امروزه سرافرازی و پیروزی از آن ملتی است که با اتکاء به نیروی لایزال الهی و پشتوانه ایمان، ابتکار و خلاقیت خود، با کاستن از فاصله فقر و غنا و مبارزه با جهل، هویت اصلی خویش را به نمایش بگذارد.

توسعه صنعتی یک کشور خواهد توانست در جهت رفاه مردم نقش بسزایی ایفاء نماید که در این بین دست های توانمندی وجود دارد که به این مسیر شتاب بخشیده اند و به حمایت از داشته ها و دانسته های خود، آخرین نتایج تلاش و کوشش رسته های مختلف را به نمایش گذاشته و بار دیگر خود را در معرض نقد و داوری مخاطبان اصلی خود و متخصصان و بازرگانان قرار داده اند.

اصولاً نمایشگاه ها آئینه تمام نمای تلاش های بخش های مختلف صنعتی، کشاورزی، ساختمانی، تولیدی، خدماتی و ... به وسیله صنعتگران و کارآفرینان بوده و می تواند دستاوردها و تولیدات استاندارد ایشان را به نمایش گذاشته تا بازدید کنندگان از نزدیک در جریان این فعالیت ها باشند.

صنعت نمایشگاه در کل، وظیفه به نمایش گذاردن توانمندی ها و آخرین دستاوردهای یک مجموعه و رونق اقتصادی منطقه ای و همچنین شتاب بخشیدن به واردات و صادرات غیر نفتی را بر عهده دارد، که در برخی از مواقع، نمایشگاه ها به عنوان فروشگاهی بزرگ قلمداد می شوند و جنبه علمی نمایشگاه ها گاهاً به فراموشی سپرده می شود.

با امید پیشرفت هر چه بیشتر صنعت نمایشگاهی در کشور عزیزمان و با آرزوی موفقیت برای همه همکاران خوبمان در سایر شرکت های نمایشگاهی، آرزومندیم افتخار حضور شما بزرگواران را در نمایشگاه های آتی خود داشته باشیم و بتوانیم به نحو احسن در خدمت شما عزیزان باشیم.


به امید دیدار شما عزیزان

علی اردلان

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی نماگران پرشین

طراحى و پشتيبانى توسط شركت سينا متانت همدان